Першокурсників історичного факультету вабили «Манливі чари минулого…» фольклорно-етнографічної імпрези (ФОТО)

Першокурсників історичного факультету

вабили «Манливі чари минулого…»

фольклорно-етнографічної імпрези

Першокурсники історичного факультету стали учасниками фольклорно-етнографічної імпрези «Манливі чари минулого…», яка проходила у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї 19 вересня 2017 року (присвячену 130-річчю першої української Крайової етнографічної виставки).

Українськими народними піснями дійство відкрив музичний гурт «Пшеничне перевесло», подарувавши усім присутнім хороший настрій. Працівники краєзнавчого музею здійснили модельний показ автентичних костюмів. Різнокольоровими барвами сяяли представлені народні строї з різних регіонів нашої області. Першокурсники, зачаровані багатством української народної творчості, з цікавістю слухали розповіді екскурсоводів. Народне вбрання, прикраси, вишиті рушники, вироби з дерева, старовинні іграшки дивували своєю довершеністю. Студенти відмітили, що всі вироби, які презентують нашу давнину, виготовлені з великою любов’ю та майстерністю. Першокурсники  із задоволенням стали учасниками майстер-класів народних ремесел та флешмобу у вишиванках.

Заступник декана
історичного факультету