Студенти факультету іноземних мов відвідали обласну універсальну бібліотеку (ФОТО)

Студенти факультету іноземних мов

відвідали обласну універсальну бібліотеку

28 вересня студенти першого курсу факультету іноземних мов групи ФН-11 (Філологія німецька) у рамках декади відкритих дверей відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку, де їм провели екскурсію. Було весело, цікаво, пізнавально.

У відділі іноземної літератури ми дізналися, зокрема, про проект "Вікно в Америку" та клуб німецької мови, заняття в якому відбуваються щосереди о 18.00. Заняття в клубі є безкоштовними, потрібно пред'явити лише читацький квиток. Запрошуються усі поціновувачі німецької мови.

Також у бібліотеці можна ознайомитися з виставкою, яка присвячена нашій славетній землячці Олені Кульчицькій.

Велика подяка працівникам бібліотеки за цікаву екскурсію і нові враження!

Вирста Наталя Богданівна,
кафедра німецької філології
та методики викладання німецької мови