Студенти та викладачі факультету педагогіки і психології (спеціальність "Дошкільна освіта") незабутньо і творчо відзначали "День вихователя" (ФОТО)

Студенти та викладачі

факультету педагогіки і психології

(спеціальність "Дошкільна освіта")

незабутньо і творчо відзначали

"День вихователя"

27 вересня яскраво та весело студенти та викладачі факультету педагогіки і психології (спеціальність "Дошкільна освіта") організували свято з нагоди "Дня вихователя".

Ранкові щасливі усмішки дарували усім студентам та викладачам казкові герої, у яких перевтілилися наші студенти.

Незабутні фото на фоні яскравого фото-банера, зробленого власноруч студентками спеціальності "Дошкільна освіта"!

Під час веселих перерви, організованих третьокурсницями Бадуліною Ю. та Бережницькою, яких танцювали як студенти так і викладачі.

Приємністю свята була поїздка в Тернопільський навчально-реабілітаційний центр
організована студентами спеціальності "Дошкільна освіта". Студенти підготували для дітей лялькову виставу (ДО-31), розвиваючі ігри (ДО-21) та різноманітні подарунки (ДО-11)
. Найкраща вдячність для нас - щирі усмішки дітей, радісний блиск їхніх очей. Усі були задоволені та щасливі!

Дякуємо усім за прекрасний день!

Студентка факультету педагогіки і психології
Демчук Мар'яна