Першокурсники факультету філології і журналістики  стали читачами  Тернопільської обласної наукової бібліотеки

Першокурсники факультету філології і журналістики

стали читачами

Тернопільської обласної наукової бібліотеки

26-27 вересня цього року студенти І курсу факультету філології і журналістики разом із кураторами відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку в рамках Декади відкритих дверей, присвяченої Всеукраїнському дню бібліотек, де мали змогу ознайомитися з інформаційними можливостями, правилами користування та режимом роботи книгозбірні, записатися і стати постійним читачем бібліотеки.

Кваліфіковані працівники провели пізнавальну екскурсію відділами, показали комп’ютерні зали, зацікавили книжковими новинками тощо.

Подібні зустрічі є дуже важливими і корисними для студентів, адже сприяють поцінуванню справжньої книги та поверненню її в активний ужиток.