Студенти факультету філології і журналістики   ТНПУ ім.В.Гнатюка   стали учасниками мовної школи   української та гінді «Прамова»

Студенти факультету філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

стали учасниками мовної школи

української та гінді «Прамова»

21 вересня цього року студенти факультету філології і журналістики разом із заступником декана Галиною Петрівною Синоруб стали учасниками проекту українсько-індійської співдружності «Санскріті» в рамках якого діє мовна школа «Прамова». На цій зустрічі студенти мали змогу дізнатися багато цікавих фактів із культури Індії, ознайомитися з особливостями індійської мови, отримати практичні навички з англійської мови.

Студенти медичного університету Varsha Kashyap i Subham Bharti щедро поділилися знаннями про культуру, мову, звичаї та традиції своєї країни, а також розповіли про враження від перебування в Україні. Така зустріч принесла корисний досвід для студентів двох ВИШів і стала незабутньою.

Студентка групи УФ-42
Білас Уляна