Для першокурсників ТНПУ ім.В.Гнатюка організували посвяту в екологи

Для першокурсників ТНПУ ім.В.Гнатюка

організували посвяту в екологи

28 вересня 2017 року вже традиційно в мальовничому куточку Подільських Товтр,  що в околицях с.Дубівці Тернопільського району,  відбулася посвята студентів-першокурсників в екологи.

Це дійство завжди починається з екологічної акції. Як правило це розчищення джерела та русла річки. В такий спосіб першокурсники виявляють свою прихильність та повагу до Природи та серйозність наміру дати "Присягу еколога".

Після акції розпочинається процедура посвяти, перед якою першокурсники беруть участь в різноманітних конкурсах та вікторинах, підготовлених старшокурсниками. Під час посвяти студенти першого курсу урочисто прийняли "Присягу еколога", одержали символічні "Пам’ятки еколога", послухали привітання старшокурсників, напутні слова свого куратора та інших викладачів.

Оганізатори та керівники посвяти,
 викладачі кафедри геоекології
та методики викладання екологічних дисциплін

Каплун І.Г., Чеболда І.Ю., Новицька С.Р.