Презентація ГО «Туристична асоціація Тернопілля» на географічному факультеті

ГО «Туристична асоціація Тернопілля»

на географічному факультеті

З нагоди Дня туризму на географічному факультеті відбулась зустріч студентів та викладацького складу з представниками ГО «Туристичної асоціації Тернопілля», які є водночас ексклюзивними представниками в нашому регіоні Національної туристичної асоціації України.

Ця молода структура веде активну діяльність щодо встановлення зв’язків між учасниками регіонального та всеукраїнського туристичного ринку. Основною метою впровадження своєї діяльності організації визначає реалізацію Стратегії розвитку туризму в Тернопільській області.

В зустрічі брали участь Голова Громадської організації «Туристичної асоціації Тернопілля» Велещук Наталія Іванівна та один з керівників організації Фарина Тетяна Миколаївна.

Яскраві презентаційні матеріали викликали зацікавлення в студентів-старшокурсників спеціальності «Туризм», а також природній інтерес в викладачів профільної кафедри. В обговоренні програми діяльності національної туристичної асоціації та «Туристичної асоціації Тернопілля» взяли участь декан географічного факультету А.Кузишин та в.о. завідувача кафедри географії України і туризму Я.Мариняк.

В процесі обговорення було відзначено, що географічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка може бути залучений до співпраці з ГО «Туристична асоціація Тернопілля» шляхом проведення оцінкової діяльності туристичної сфери в області та регіоні. Також представники згаданих структур домовились про підтримку в проведенні акції та заходів, спрямованих на підвищення конкурентної позиції Тернопільської області в сфері туризму.

Підсумком зустрічі варто вважати пропозицію про співпрацю між географічним факультетом та кафедрою географії України і туризму й ГО «Туристична асоціація Тернопілля».

Розлогий фотозвіт можна переглянути тут .

І.В. Поплавська,

доцент кафедри географії України і туризму