ЗМІ. Студенти чотирьох тернопільських вузів об’єднались, аби допомогти бійцям АТО
ЗМІ про нас

Студенти чотирьох тернопільських вузів об’єднались, аби допомогти бійцям АТО

15 листопада у Тернополі пройде всеміський ярмарок випічки. Дійство розпочнеться о 12:00 та Театральному майдані. Студенти місцевих вузів та вихованці кількох шкіл пригощатимуть тернополян смаколиками, аби допомогти бійцям АТО.  Також у рамках заходу – патріотичний флеш-моб та ярмарка хенд-мейду.

«Духмяні пиріжки, рогалики, домашнє печиво і ще багато смаколиків. Пікантний запах від оригінальних кулінарних «шедевриків» привабить до себе і малечу, і дорослих. Стань свідомим та відповідальним громадянином країни, в якій живеш, твори добро та допоможи тим, хто цього потребує, прийди на «Ярмарок випічки» та підтримай героя! Також, на вас чекає масштабний та дуже оригінальний патріотичний флеш-моб, учасником якого можете стати кожен», - закликає організатор дійства Тарас Копина.

ternopoliany.te.ua