Увага!

УВАГА!

Вибори представників із числа студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка для участі у виборах ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка відбудуться 17 і 19 жовтня 2017 року!

17 ЖОВТНЯ з 10:00 до 15:00 буде проводитися голосування у приміщенні  інженерно-педагогічного  факультету  для таких факультетів:
  • фізико-математичний факультет;
  • факультет педагогіки і психології;
  • факультет мистецтв;
  • інженерно-педагогічний факультет.

19 ЖОВТНЯ з 10:00 до 15:00 буде проводитися голосування у вестибюлі головного корпусу університету для факультетів:
  • історичний факультет;
  • географічний факультет;
  • хіміко-біологічний факультет;
  • факультет іноземних мов;
  • факультет філології і журналістики;
  • факультет фізичного виховання.

Для участі у виборах представників факультетів необхідно мати документ, який засвідчує, що ви студент ТНПУ ім.В.Гнатюка (студентський квиток)

Усі студенти денної форми, які навчаються в університеті, мають рівні права та можуть обирати та бути обраними до числа представників на вибори ректора університету.

Для обрання представників із числа студентів університету щодо виборів ректора Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка необхідно з 4 жовтня по 10 жовтня 2017 року  написати заяву на ім’я голови виборчої комісії студентів університету у кабінеті № 4 (профком студентів).