В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася конференція студентів

3 жовтня 2017 р. у Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка відбулася конференція студентів стосовно виборів ректора.

На конференції, яку проводив голова Студентського Уряду – Піговський Микола, були присутні студенти з кожної академічної групи. При вході всі учасники конференції отримали мандати, які надавали право голосу.

Були розглянуті важливі питання, а саме: затвердження положення про порядок обрання представників із числа студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка для участі у виборах ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка та про обрання членів виборчої комісії  університету і членів виборчих комісій по факультетах.

Згодом голова студентського уряду прозвітував перед студентами про свою діяльність, звіт визнали задовільним. Разом із студентами обрали дати проведення виборів: 17 і 19 жовтня обиратимуть  з числа студентів
представників, на яких голосуватимуть за нову кандидатуру на посаду ректора вишу на виборах.

Солтис Інна