Факультет педагогіки та психології відділення «Початкова та дошкільна освіта» просто космічно відсвяткував День працівника освіти! (ФОТО)

Факультет педагогіки та психології

відділення «Початкова та дошкільна освіта»

просто космічно відсвяткував

День працівника освіти!

Стилізоване свято «Космічний вчитель» подарувало незабутні емоції та прекрасний настрій усім присутнім.

До нас завітали інопланетні мешканці-ведмедики, учні ТЗОШ №16 з класним керівником Роговською Л.І., які подарували нам теплі вітання з професійним святом, ще й на додачу здивували нас весели танцем!

Запросили також гостей з усієї Сонячної системи, проте це незвичайні гості – це наші колеги! Неймовірне дефіле інопланетних педагогів у, справді, космічних костюмах, виготовлене власноруч, вразило гостей свята.

Впродовж концерту ми подорожували різними сузір’ями: це і сузір’я  талантів, пісенне сузір’я, сузір’я сюрпризів, сузір’я спогадів та пригодницьке сузір’я.

Тут нас дивували продовженням запальних танців «викладачів», які підготували нову постановку спеціально до Дня працівника освіти. Приємною несподіванкою стала машина часу, яка перенесла нас на посвяту першого курсу і ми побачили яскраві номери від наших «новеньких». Також незабутнім був виступ Space Lady з рубрикою «Де відпочивали студенти влітку». Підбір реальних фото, які були викладені в соціальних мережах нашими студентами, разом з смішними запитаннями від Space Lady не залишив байдужим жодного в залі.

Не оминули наше дійство цікаві тематичні конкурси, де команди викладачів та студентів боролися за титул Космічного вчителя.

Загалом свято було просто неймовірне, веселе, дружнє та, як завжди, в родинному колі студентів та викладачів.

Дякуємо студентському активу, викладачам і всім тим, хто долучився до організації свята за неоціненну працю, креативні ідеї і просто за підтримку!

Тож в цей зоряний час, ми вітаємо усіх освітян. Удачі вам у всьому, і нехай Чумацький шлях вашого життя буде усипаний зірками! А коли вам стає сумно, відправляйтеся у космічну поїздку на планету Спогадів,сузір’я Сюрпризів і Талантів та відривайтесь на повну.

Юля Шумська