Професор з ТНПУ ім.В.Гнатюка за програмою білатерального проекту з науковим візитом побувала в Латвії (Рига)

Професор з ТНПУ ім.В.Гнатюка

за програмою білатерального проекту

з науковим візитом побувала в Латвії (Рига)

24 - 29 вересня 2017 р. професор кафедри хімії та методики її навчання Столяр Оксана Борисівна здійснила науковий візит в Університет Латвії (Рига) згідно програми виконання білатерального Україно-Латвійського проекту «Мультимаркерний підхід для оцінки впливу гідроелектростанцій на довкілля». Проект виконує науково-дослідна лабораторія порівняльної біохімії та молекулярної біології ТНПУ ім.В.Гнатюка на конкурсній основі.

Під час візиту було проведено експеримент та науковій семінар у Інституті Біології Латвійського університету.

Виконання цього проекту спрямоване на оцінку стану екосистем у басейні річок Дністер та Даугава з використанням сучасного арсеналу методів біохімії,  гідробіології та гідрології. У жовтні планується проведення наступного семінару і нашому університеті за участю фахівців з Латвії.

Відбір зразків молюсків з водосховища Ризької ГЕС

Відкриття наукового семінару у Інституті Біології Латвійського університету «Оцінка дії факторів довкілля на екосистеми поверхневих вод» (27.09.2017)

Президент Сенату Університету Латвії, Керівник Інституту Біології академік Маріс Клавінс, керівник лабораторії доктор Гунта Спрінге.

Доповідь проф Столяр О.Б. « Досвід біомаркерного підходу у дослідженні дії факторів довкілля
на екосистеми поверхневих вод» на науковому семінарі у Інституті Біології
 (27.09.2017)

Учасники спільного проекту - співробітники гідробіологічної лабораторії