Викладачі факультету іноземних мов на XXIV Міжнародній конференції АУГ

Рік німецької мови в Україні

Викладачі факультету іноземних мов

на XXIV Міжнародній конференції АУГ

Викладачі кафедри німецької філології та  методики викладання німецької мови Н.Я.Бияк, Н.Б.Вирста та Н.А.Деркевич взяли участь  у ХХІV Міжнародній науково-практичній конференції Асоціації українських германістів «Зоряний час німецької мови в Україні», яка проходила 29-30 вересня у Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича. Конференція відбувалась у рамках року німецької мови в Україні.

На відкритті конференції з вітальним словом виступили посол Федеративної Республіки Німеччина д-р Ернст Райхель, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Оксана Коваленко, аташе з питань науки і освіти Посольства Австрії в Україні маг. Андреас Веннінгер, керівник Інституту з підтримки обдарованої молоді фонду імені Ганса Зайделя проф. Ганс-Петер Нідермайєр, референт Німецької служби академічних обмінів (Бонн) Бен’ямін Шмелінґ, керівник інформаційного центру DAAD в Києві д-р Ґізела Ціммерман.

Понад 150 викладачів вишів та учителів німецької мови, перекладачів і гостей з України, Австрії та Німеччини взяли участь у роботі 7 секцій та 2 семінарів під керівництвом знаних німецьких та австрійських професорів, у презентаціях нових підручників  вітчизняних видавництв та  видавництва Hueber (Німеччина), а також у подіумній дискусії (модерація: Юрко Прохасько). Робоча мова конференції – німецька.

Наталія Бияк