Вітання від 44 Тернопільської  окремої артилерійської бригади студентам-волонтерам історичного факультету  ТНПУ ім.В.Гнатюка

Вітання від 44 Тернопільської

окремої артилерійської бригади

студентам-волонтерам історичного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

На історичному факультеті відбулось вручення грамот від 44 Окремої артилерійської бригади. Студентів-волонтерів другого курсу та керівника волонтерського центру Володимира Мироновича Кіцака привітали декан факультету Володимир Володимирович Місько, заступник декана Оксана Василівна Ятищук, завідувач кафедри стародавньої та середньовічної історії Іван Степанович Зуляк. Саме в цю бригаду у травні було відіслано близько 400 квадратних метрів маскувальної сітки. Загалом від 2015 р. студенти історики сплели й відправили тернопільським артилеристам понад тисячу квадратних метрів сітки. Така співпраця буде тривати й надалі.

До речі, капронова сітка-основа та фарба для забарвлення бавовняної тканини в зелено-коричнево-піщані кольори закуплена за допомогою обласного осередку БПП.