Посвята в студенти географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка

Посвята в студенти

географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Впродовж двох днів (30 вересня – 1 жовтня 2017 р.) проходила посвята в студенти географічного факультету. Локацією заходу вже традиційно було обрано туристичну базу «Лісова» поблизу с. Скоморохи Бучацького району.

Такий захід традиційно викликає зацікавлення в громади географічного факультету, – не став винятком і цей рік – загалом участь в заході взяло понад 120 студентів. Окрім того інтерес до дійства проявили студенти факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету, які у супроводі декана (Гапчак Наталії Францівни), заступника декана (Чир Надії Вікторівни) та доцента кафедри туризму (Мельника Андрій Васильовича) прибули на свято з рідного їм Ужгорода.

Програма святкування включала різноманітні конкурси як розважального, так і інтелектуального характеру та завершувалась традиційними гімном географічного факультету та присягою.

Подібні заходи сприяють здруженню студентства різних спеціальностей (а в цьому випадку – і різних навчальних закладів), а також є хорошою можливістю оцінити прихований потенціал наших колег!

Дякуємо всім за участь!

Студентський декан географічного факультету