Перспектива проведення досліджень у Польщі для науковців ТНПУ ім.В.Гнатюка

Перспектива проведення досліджень у Польщі

для науковців ТНПУ ім.В.Гнатюка

Ректор Державної вищої школи ім. Папи Яна Павла ІІ в Бялій Подласкій, що є партнером ТНПУ ім.В.Гнатюка, звертає увагу на можливість участі у Програмі Полонез, що спів-фінансується в рамках Програми Горизонт 2020.

В рамках цієї програми дослідники можуть отримати фінансування для проведення досліджень в установах Польщі. Державна вища школа ім.Папи Яна Павла ІІ в Бялій Подласкій люб’язно запропонувала виступити такою установою. Дослідження тривалістю до 2 років можуть проводити ті особи, що за останні 3 роки не працювали чи навчались у Польщі більше ніж 12 місяців. Основна вимога до учасників – ступінь кандидата наук чи мінімум 4 роки очної науково-дослідної діяльності.

Більше інформації, тут:

Зацікавлених працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, просимо зголоситись у відділ міжнародних зв’язків (гуртожиток №2, 1 поверх) до 17 листопада.