На факультеті мистецтв відзначили  Міжнародний день художника (ФОТО)

На факультеті мистецтв відзначили

Міжнародний день художника

Прямий обов’язок  художника –

показувати, а не доказувати.

А. А. Блок

8 жовтня, на факультеті мистецтв тривало святкування Міжнародного дня художника, яке відзначається щорічно у другу неділю жовтня. Студенти групи ОМ-34 підготували святкову інсталяцію з предмету «Дизайн».

На цій інсталяції можна побачити спектр різних кольорів. За словами молодих митців, різноманітність кольорів, які присутні на інсталяції, прикрасять сірі будні, адже розміщені вони в такому порядку як і кольори веселки.

Існує величезна різноманітність профілів і спеціалізацій художників. Це діячі мистецтва, справжні творці. Зародилася ця професія в глибокому минулому. Ще первісні люди зображували на стінах печер сюжети свого побуту і діяльності. Саме вони дали початок творчим процесам і зародження живопису. Особливою популярністю художники користувалися в період античності.

Ц
е мистецтво стрімко розвивалося, а майстри отримали повагу. Але з приходом середньовічних «темних часів» настала епоха простою у всіх сферах мистецтва. Живопис і майстри-художники не стали винятком. Визнавалися лише майстри, які працювали над церковними фресками. З настанням епохи Відродження мистецтво і художній промисел починають стрімко розвиватися. Творців поважали. Багато прагнули пізнати тонкощі майстерності художників, тому масово організовувалися школи мистецтв. Багато майстрів брали підмайстрів, які ставали їх послідовниками. З плином часу розвивалося і мистецтво. В наші дні професія художника має ряд різновидів, які залежать від стилістики, типу витратних матеріалів і профілю діяльності. Їх заробітки істотно відрізняються.

Чимало художників живуть за межею бідності, сподіваючись на визнання, інші ж – потопають у розкоші. Сучасне мистецтво неможливе без класичного живопису і роботи художників.

Студенти групи ММ-21

Дубас Христина і Лазарчук Роксолана