Закордонне стажування викладачів ТНПУ ім.В.Гнатюка

Закордонне стажування

викладачів університету

Наприкінці серпня 2017 року завершилась чергова сесія закордонного стажування викладачів нашого навчального закладу, що проводилось під патронатом Академічного товариства імені Михайла Балудянського (м.Кошице, Словаччина). Цього разу в програмі брали участь викладачі факультету іноземних мов, філологічного та географічного факультету. До поїздки також долучилися викладачі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Програма передбачала знайомство з особливостями функціонування вищої школи Словаччини, а також ознайомлення з Віденським університетом. Метою стажування було комплексне вивчення ефективних практик, актуальних питань освіти та науки, відповідних нормативно-правових документів, оцінки вітчизняного та зарубіжного досвіду організації діяльності вищої школи. Багато часу викладачі провели спілкуючись з Президентом Академічного товариства імені Михайла Балудянського доктором Міхалом Вархолою. Також було підготовлено публікації в міжнародному науковому виданні «Scientific Letters of Academic Michal Baludansky».

Окрім того, була можливість ознайомитись з атракційними місцями Словаччини, Австрії та Чехії.

За власною інформацією