Факультет мистецтв відвідав виставки «Традиційне народне мистецтво Тернопільщини»

Факультет мистецтв відвідав виставку

«Традиційне народне мистецтво Тернопільщини»

Жвавий інтерес викликало відкриття виставки «Традиційне народне мистецтво Тернопільщини» у Художньому музеї, де відвідувачам були репрезентовані вироби народних умільців нашого краю.

Студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання відвідали виставку, на якій були представлені твори різних видів декоративного мистецтва: вишивка, декоративний розпис, ткацтво, художня кераміка, різьба по дереву, твори на  сакральну тематику, ляльки-мотанки та інші вироби.

Варто відзначити, що викладач кафедри, член Національної спілки майстрів народного мистецтва Ірина Вербіцька надала на розгляд глядачів виставки авторські ляльки у традиційному гуцульському святковому вбранні. Ці роботи майстрині відзначені високим професіоналізмом, ретельно виготовленим декором та витонченим колоритом.

Виставку можна відвідати  щоденно з 9.30 до 17.30 (перерва з 13.00 до 14.00, субота – вихідний) за адресою: Тернопіль, вул. С.Крушельницької, 1.

Кандидат мистецтвознавства
Вольська С.О.