Студенти-журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка взяли участь в семінарі Академії Української Преси (ФОТО, ВІДЕО)

Студенти-журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка

взяли участь в семінарі

Академії Української Преси

Як зрозуміло писати про судову реформу”

Студенти-журналісти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка взяли участь в семінарі “Як зрозуміло писати про судову реформу”, що тривав впродовж 10-11 жовтня у Тернополі. Цей проект організувала Академія Української Преси за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus.

Протягом двох днів тренери Валерій Іванов - президент Академії Української Преси та Андрій Юричко - медіатренер, асистент кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка ознайомили учасників семінару з новаціями судової реформи, проконсультували, як діяти в рамках закону та не допускати помилок у  журналістських матеріалах. Вони наводили реальні приклади журналістських матеріалів з юридично складними конфліктними ситуаціями,  давали цінні поради.

Участь в проекті також взяли: Доктор Вольфґанґ Йон - перший консультант Фонду Фрідріха Наумана  та  Володимир Олійник – координатор Фонду. Вони зробили невеликий екскурс в систему роботи цього Фонду та його звязок з Україною.

Гостем проекту цього разу став Михайло Жернаков - директор фундації DEJURE, головний експерт з судової реформи РПР, який окреслив особливості судової реформи та її песпективи.

Семінар закінчився урочистим врученням сертифікатів учасникам події.

Текст - Євгенія Єднак
Фото - Олена Чайківська, Максим Ковальчук