Майбутні фахівці соціальної сфери з ТНПУ ім.В.Гнатюка навчаються не лише в аудиторіях

Майбутні фахівці соціальної сфери

з ТНПУ ім.В.Гнатюка

навчаються не лише в аудиторіях

У процесі вивчення навчальних дисциплін "Технології соціально-педагогічної діяльності" та "Технології соціальної роботи" (викладачі: д.п.н., проф. Олексюк Н.С., к.п.н. Водяна О.В.), студенти академічних груп СП-41 (спеціальність "Соціальна педагогіка") і СР-22 (спеціальність "Соціальна робота") відвідали ряд установ та організацій м.Тернопіль: Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центр соціалізації і реабілітації дітей з аутизмом та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Метою відвідин цих закладів майбутніми соціальними працівниками (соціальними педагогами) було: ознайомлення студентів зі специфікою соціальної (соціально-педагогічної) роботи з різними категоріями населення; закріплення знань про основні принципи соціальної (соціально-педагогічної) роботи; поглиблення розуміння алгоритмів і моделей соціальної (соціально-педагогічної) роботи з індивідом та групою; вивчення можливостей використання сучасних соціально-педагогічних технологій в навчально-виховному закладі, у роботі з сім’єю, з людьми з інвалідністю, з дітьми-сиротами тощо.

Студенти мали змогу застосувати на практиці одержані в аудиторіях знання. Активність майбутніх соціальних працівників (педагогів), продемонстровані ними знання, практичні уміння та навички, а також величезне прагнення надавати посильну допомогу потребуючим були високо оцінені фахівцями соціальних служб та навчального закладу.

Висловлюємо щиру подяку керівникам Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центру соціалізації і реабілітації дітей з аутизмом та Центру соціально-психологічної реабілітації дітей за допомогу у підготовці кваліфікованих фахівців.