Зустріч студентів факультету філології та журналістики  з учасниками АТО

Зустріч студентів

факультету філології та журналістики

з учасниками АТО

Нещодавно студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка зустрілись з військовослужбовцями Віталієм Тюхтієм та Михайлом Собчаком.

Зустріч відбулась в невимушеній обстановці. Чоловіки розповідали про себе, службу та про інший світ, який існує на сході України. Військовослужбовець, учасник бойових дій Михайло Собчак каже, що атовців "вибиває з колії" байдужість людей.

- Там де ми воюємо – суцільна дезінформація та брехня. Люди відсторонені від об’єктивності, бо українські ЗМІ не працюють. Там мешканцям «промивають мізки» – ділиться пан Михайло.

Зустріч промайнула дуже швидко. В свою чергу студенти подякували військоволужбовцям за відвагу та в знак подяки подарували їм пісні і вірші. На завершення зробили спільне фото.

Студентка факультету філології та журналістики

Віолетта Шевчук,

Фото - Мирослава Муквич