Професор ТНПУ ім.В.Гнатюка взяв участь у роботі ІІІ Конгресу   іноземних дослідників польської історії (ФОТО)

Професор ТНПУ ім. В. Гнатюка

взяв участь у роботі ІІІ Конгресу

іноземних дослідників польської історії

Доктор історичних наук, професор кафедри історії України ТНПУ ім. В. Гнатюка взяв участь у роботі ІІІ Конгресу іноземних дослідників польської історії , який відбувся11-14 жовтня у Кракові. Зібрання істориків проходило під загальною темою "Стара республіка: історія-пам'ять-спадщина".

Такі зустрічі вчених з усього світу відбуваються раз на п'ять років. У роботі з'їзду прийняли участь близько 600 учасників з майже 40 країн світу, які в своїх дослідженнях торкаються польської історії, культури, мистецтва та науки. Дискусії відбувалися у спеціальних тематичних панелях на базі Ягеллонського університету, які торкалися різних питань складного історичного минулого поляків, українців, білорусів, литовців, німців, росіян та євреїв. Головними організаторами стали Краківське відділення Польської асоціації істориків, Ягеллонський та Варшавський університети.