В ТНПУ ім.В.Гнатюка організували Міждисциплінарний воркшоп з поширення знань про інформаційні технології (ФОТО)

В ТНПУ ім.В.Гнатюка організували

Міждисциплінарний воркшоп

з поширення знань про інформаційні технології

18 жовтня 2017 року відбувся Міждисциплінарний воркшоп з поширення знань на тему  «Інтелектуальні інформаційні технології в освіті та науці»  Організаторами даного дійства були кафедра загальної біології та методики навчання природничих дисциплін хіміко-біологічного факультету та кафедра комп'ютерних технологій інженерно-педагогічного факультету ТНПУ імені В. Гнатюка.

Відповідно до програми, відбулася демонстрація можливостей IT рішень в біологічних та освітньо-педагогічних дослідженнях.

Було представлено Український стартап Petiole (доповідач: CTO Petiole Андрій Селезньов м. Київ); On-line платформа PhotosynQ, як веб-інструмент для інтегральної оцінки фізіологічного стану рослин (доц. Герц А.І.); нейро-нечітку експертну систему прогнозування змісту освіти (д.пед.н. Цідило І.М.).

Студенти інженерно-педагогічного факультету (Оксана Смоляр, Марія Замороз, Андрій Тимчук, Аліна Кернична) представили апаратні засоби накопичення знань інтелектуальними системами та програмні засоби їх реалізації. Акцентовано увагу на автоматизованих системах формування баз знань для підтримки прийняття рішень в галузі управління освітніми та науковими проектами.

Більше фото можна переглянути в альбомі

Доктор педагогічних наук,
доцент кафедри комп’ютерних технологій
Цідило І.М.,