Факультет мистецтв провів  музично-патріотичне свято   до Дня захисника України та 75-річчя УПА (ФОТО)

Факультет мистецтв провів

музично-патріотичне свято

до Дня захисника України та 75-річчя УПА

14 жовтня в Україні стає особливим днем. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента Леоніда Кучми у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

Літературно-музичне патріотичне свято до Дня захисника України «О, Україно о рідна ненько!» проходило 12 жовтня 2017 року в Тернопільській міській бібліотеці №2 (для дорослих), що на  вул. М.Кривоноса, 7–А.  Творчі керівники заходу – канд. пед. наук., доценти кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва – Палій Наталія Віталіївна та Ороновська Лариса Дмитрівна.

На мистецькому заході були присутні бійці АТО, волонтери, та учні загальноосвітніх закладів. Глядачі отримали велике задоволення від програми у якій  було продемонстровано майстерність виконання на  різних музичних інструментах: гітара, саксофон, акордеони, баян. Також лунало багато вокальних творів сучасних виконавців  та  українські народні повстанські пісні.

Вражаючу атмосферу підтримала фінальна пісня яка популярна у соціальних мережах, з репертуару польського гурту «Еней»  з українським корінням «Біля тополі», яку виконували усі разом. Пісня була присвячена українським військовим які загинули за Україну.

Студенти факультету мистецтв вітають із святом Українського козацтва,75-річчя УПА  воїнів-захисників України!

Студентка групи ММ-12

Клепач Ірина