"Школа успіху"   на факультеті педагогіки та психології

"Школа успіху"

на факультеті педагогіки та психології

18 жовтня на відділенні початкової та дошкільної освіти відбулося чергове заняття Школи успіху. Як часто ми задумуємося, що означає бути успішним? Як сформувати меті і досягнути її? Секретами організації успішної діяльності зі студентами поділився декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Володимир Мирославович Чайка.

На попередніх заняттях студенти вивчали вимоги до цілеутворення, дізнавалися, які вправи треба виконувати для підвищення коефіцієнта успіху.

Ці теми розвинув у своєму виступі Володимир Мирославович. На його думку, найважливіше у житті – так вибрати професію, щоб бути закоханим у справу, якій себе присвятив. А ще – не соромитися будь-якої праці. Берегти час; дбати, щоб студентське життя було насиченим на події, не лінуватися.

Володимир Мирославович на запитання студентів розповідав, чому вирішив стати педагогом, яке місце у його житті займає музика, як став деканом.

Під час заняття Школи успіху відбувалася щира розмова, від яких чинників залежить успіх, які риси характеру треба в собі плекати, щоб стати успішною людиною.

У другій половині заняття студенти аналізували шлях до успіху Вікторії Хромової – кандидата педагогічних наук, колишнього викладача, яка проживала в Алчевську, проте у зв’язку з військовою агресією стала переселенкою, вибравши для нового місця проживання своєї родини місто Житомир. Тут вона відкрила школу англійської мови. Вона мріяла про це й раніше, але не могла відважитися. З великим інтересом студенти переглянули короткий фільм про В. Хромову. Вразило й те, що зараз Вікторія Сергіївна не може повернутися у рідне місто. Там не зустріне розуміння: вона здійснила комерційний проект, відкрила школу, стала успішною, в той час як ті, хто залишилися, виживають на скромну допомогу.

Ніколи не пізно розпочати життя з чистого аркуша. Якщо ти креативний, наполегливий, комунікабельний, вмієш працювати в команді, володієш вмінням вчитися, то завжди знайдеш спосіб реалізуєш себе і стати успішним й матеріально незалежним. Таким був загальний висновок заняття Школи успіху.

Запрошуємо на наступне заняття 8 листопада (ауд. 318). Ми навчимо Вас, як досягнути успіху!

Ольга Теслюк