В науковій бібліотеці ТНПУ ім.В.Гнатюка вшанували пам’ять УПА

В науковій бібліотеці

ТНПУ ім.В.Гнатюка

вшанували пам’ять УПА

18 жовтня у ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся захід, приурочений 75-річчю заснування УПА. Участь у святі взяли студенти факультету мистецтв, працівники бібліотеки університету, викладачі історичного факультету та гості.

Зокрема, О.Терещенко та В Старка нагадали всім про історію УПА, її діяльність та роль цієї армії в історії України. Випускник історичного факультету В. Салук розкрив для всіх особливості вшанування пам’яті героїв УПА та ОУН, у тому й числі серед яких уродженці Тернопільщини.

Український повстанський рух є одним з найбільш загадкових та захоплюючих сторінок української історії, а вшанування пам’яті тих хто загинув у боротьбі за українську націю є обов’язковим для кожного свідомого громадянина, адже «хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього!» (М. Рильський).

Студентка IV курсу
Ковальчук Ю.