Студенти психолого-педагогічного відділення відвідали  мальовничу столицю Буковини

Студенти психолого-педагогічного відділення

відвідали  мальовничу столицю Буковини

Україна – надзвичайно мальовнича країна. У ній поєднано безліч культур, тому кожне містечко неймовірно красиве та заворожуюче. Аби пізнати всю велич і красу української природи, потрібно відвідати кожен її куточок. Уже не перший рік студенти та викладачі факультету педагогіки і психології, психолого-педагогічного відділення подорожують мальовничими місцями нашої Батьківщини.

20 жовтня 2017 року під керівництвом викладачів кафедри соціальної роботи (к.п.н., доц. Главацької О.Л., к.п.н. Олійник Г.М., к.п.н., доц. Горішної Н.М.) відбулась поїздка в мальовничу столицю Буковини – Чернівці.

У передчутті неймовірних вражень студенти групи СР-31, СР-41 та мСР прокинулись вдосвіта та вирушили у захоплюючу подорож.

Прогноз погоди передвіщав незабутні емоції, адже, що може бути краще ніж прогулянка в сонячний день та яскраві світлини, які тішитимуть погляд холодними вечорами.

В’їжджаючи в місто, одразу помічаєш вузенькі вулички, встелені бруківкою. Всюди красуються ошатні будинки з надзвичайною оздобою. Дехто називає Чернівці «маленьким Віднем», для когось це зменшена копія Парижа. Вузенькі вулички, встелені бруківкою, вишукані будинки в австрійському стилі, кожен з яких неповторний та відрізняється від інших. А які затишні кав’ярні, красиві площі! Все це надихає, щоб написати вірші. Здається, затишнішого та прекраснішого міста немає. Чернівці поєднують в собі і український колорит, і вишуканість європейської архітектури.Це місто, де недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Чернівці – це місто на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою.

А як тут багато пам’яток архітектури, їх аж 600. Нас дуже вразила своєю красою вулиця О.Кобилянської. Тут ми насолоджувались надзвичайними будинками з красивими фасадами, а зазирнувши в один із двориків, побачили щось дивовижне, неймовірне поєднання гуцульської та італійської архітектур. Кожен з нас би прагнув мати будинок в такому стилі?

З кожним кроком чарівна Буковина все більше дивувала своєю історією, архітектурою, традиціями. Надзвичайні враження подарував нам Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Велична споруда неймовірної краси, яка просто захоплює дух. Тільки відкрилися ворота і ми зразу відчули себе правителями величного королівства. Навчатись в такому закладі є великим задоволенням. Адже для студентів тут створені усі умови, аби процес навчання був цікавим та приємним. Зручні аудиторії, красивий внутрішній дворик в французькому стилі, затишний парк з найчистішим повітрям в Чернівцях. Все це надихає на нові досягнення у навчанні.

Ця поїздка запам’ятається надовго. Наша Україна дуже багата красивими місцями. І для того, щоб отримати надзвичайні враження та позитивні емоції не обов'язково їхати за кордон. Ми, студенти психолого-педагогічного відділення Тернопільського національного педагогічного університету імені  Володимира Гнатюка, надзвичайно задоволенні поїздкою.

Друзі, не витрачайте надаремно студентські роки, подорожуйте, пізнавайте нашу безмежно красиву та різноманітну Україну!

Студентка групи СР-31
 Федорук Олена