Тернопільські чиновники та студенти  змагатимуться на турнірі з пейнтболу

Тернопільські чиновники та студенти  змагатимуться на турнірі з пейнтболу

Студентський магістрат організовує регіональний турнір з пейнтболу для вищих навчальних закладів та ГО Тернополя, який відбудеться 12 листопада о 12.00 в лісопарку "Загребелля".

У проекті візьме участь понад десять команд з різних молодіжних об’єднань, а також команда із представників ОДА. Захід має на меті знайти найкращих гравців серед молоді в пейнтболі, об’єднати в межах одного активного заходу молодіжних лідерів з тернопільських університетів та громадських організацій, сприяти здоровому фізичному відпочинку та патріотичному вихованню, а також запропонувати альтернативне святкування Дня студента.

Протягом заходу відбудеться інструктаж по поводженню зі зброєю та тренінг по рукопашному бою від партнерів проекту — цивільного корпусу батальйону "АЗОВ".

Переможців очікують цінні призи від генеральних партнерів заходу — магазину військової атрибутики "Патріот" та спортивного магазину "Спортландія".

Координатори проекту — члени Тернопільського студентського магістрату Тетяна Іваніцька та Степан Абрамик.

Галспорт