У ТНПУ ім.В.Гнатюка традиційно відбувся День відкритих дверей

У ТНПУ ім.В.Гнатюка традиційно відбувся

День відкритих дверей

21 жовтня у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувся День відкритих дверей.

На захід завітали учні зі шкіл Тернополя та з інших областей. Були присутніми і батьки.

Заступник директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Тернопільського ОКІППО Юрій Шайнюк ознайомив абітурієнтів з особливостями зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Павло Басістий, секретар приймальної комісії ТНПУ, поінформував майбутніх студентів про усі тонкощі вступної кампанії,  ознайомив із правилами прийому до вишів у 2018 році. Марія Бойко, директор факультету довузівської підготовки, довела до відома присутніх інформацію про те, що собою являє центр довузівської підготовки і які переваги він надає при вступі до ВНЗ. Усі охочі мали змогу побувати на першій студентській парі у викладачів, які є розробниками тестових завдань для ЗНО.

Факультет філології і журналістики також долучився до цього заходу. Зустріч з абітурієнтами, які планують стати вчителями і пов’язати своє життя з філологією чи журналістикою, відбулась у музеї Володимира Гнатюка.  З вітальним словом виступила декан факультету, доктор філол. наук, професор  Тетяна Пилипівна Вільчинська. Про життя в університеті, навчання, відпочинок, зустрічі з відомими людьми,  різноманітні екскурсії розповіли студенти факультету.

Студентський декан Уляна Білас та студентка 1 курсу факультету філології і журналістики Ольга Лопатнюк подарували усім присутнім поетичні рядки і пісню. Потім абітурієнти побували на парі з української мови, яку проводила завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов, доцент Галина Василівна Бачинська.

• Ми плануємо вступати в цей університет, тому прийшли на підготовчі заняття. Хочемо все-таки визначитись із майбутньою  професією, краще підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, планувати своє життя.., – розповідає Ірина Безкоровайна, мама однієї з абітурієнток.

• Мені дуже подобається українська мова, маю бажання й надалі розвиватися в гуманітарному напрямку. Від сьогоднішньої зустрічі взяла для себе багато корисної інформації, яка знадобиться мені в майбутньому. Вірю, що мої  мрії здійсняться. Я стану студенткою факультету філології і журналістики ТНПУ імені Володимира Гнатюка, – додала Галина Шульган.

Студентка 2 курсу факультету

філології і журналістики