Вітаємо студентів-дизайнерів із перемогою на Міжнародному форумі "Дизайн-Освіта 2017»

Вітаємо студентів-дизайнерів із перемогою

на Міжнародному форумі "Дизайн-Освіта 2017»

9-12 жовтня у Харкові відбувся Міжнародний форум "Дизайн-Освіта 2017".  Учасниками форуму були митці, дизайнери, викладачі та студенти з Харкова, Києва, Львова, Одеси, Тернополя, Черкас, Херсона, Кременчука та інших міст України, а також гості з Туреччини, Польщі та Англії.

У рамках форуму відбувся конкурс з дизайну. Протягом двох днів студенти-учасники працювали над дизайн-проектом на тему: "Сковородинівка – територія дизайну". Команду Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка представляли доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Маркович М.Й. та студенти спеціальності «Дизайн» Ярмолик Антоніна (група Д-35), Кінаш Леся (група Д-35) та Твердий Максим (група Д-45). Після двохденного проектного марафону наші студенти вибороли 1-ше та 3-тє місця.

ВІТАЄМО!

ЯРМОЛИК Антоніну Вікторівну – 3 курс, Дизайн середовища – I місце

ТВЕРДОГО Максима Романовича – 4 курс, Ландшафтний дизайн – III місце

КІНАШ Лесю Василівну – 3 курс, Дизайн середовища