Студенти географічного факультету відвідали етногалерею «Спадок»

Студенти географічного факультету

відвідали етногалерею «Спадок»

Зовсім нещодавно студенти спеціальності «Туризм» груп Т-23 і Т-34 під керівництвом доцента кафедри географії України і туризму Поплавської Інни Володимирівни  побували в унікальній етногалереї  національного одягу «Спадок». Це нове зібрання, що було відкрите лише в кінці 2016 року сім’єю Демкур, які представили цікаву колекцію, зібрану протягом  20-ти років.

Фаховий екскурсовод розповів нам докладно про чудові експонати. Ми побачили давні українські вишиті сорочки (близько 300 позицій), старовинні жіночі прикраси, глиняні вироби, колекційні рушники з різних куточків України (понад 80 одиниць), цікаві документи і багато іншого. Найбільше нашу увагу привернули знамениті борщівські чорновишиті сорочки, які  вишивали у селах півдня Тернопільської області, та оригінальні жіночі прикраси й віночки, які ми мали змогу  приміряти.

Етногалерея «Спадок»  дала нам можливість відчути, побачити і зрозуміти етнічні традиції наших предків.

Студентка групи Т-23
Носа Христина