ЗМІ про нас.Ольга Барна повчила тернопільських мам, як виховати дітей інтелектуалами

ЗМІ про нас

Ольга Барна повчила тернопільських мам,

як виховати дітей інтелектуалами

На жовтневому засіданні жіночого клубу ”Гармонія”, що функціонує у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості учасниць знайомили з цікавою та багатьом незнайомою темою: ”Розвиток інтелекту дітей. Теорія Гарднера”.

Розкрити дану тему на засідання клубу завітала Ольга Барна- кандидат педагогічних наук, доцент Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка.

Як допомогти дитині знайти себе і досягти успіху в житті? Чому одним дітям легко вдається реалізувати себе, тоді як іншим важко відшукати у собі таланти? Як дізнатися, які здібності приховані саме у вашій дитині? Які методи роботи з дитиною варто застосовувати, щоб допомогти пізнати, зрозуміти нову інформацію, розкрити внутрішній потенціал дитини? Який вид інтелекту має ваша дитина? Про все це розповідала присутнім на засіданні жіночого клубу ”Гармонія” запрошена гостя.

”Згідно з теорією Гарднера, - відзначила Ольга Барна - немає дітей успішних або неуспішних, є діти, чий інтелектуальний потенціал відрізняється від класичних описів. Вчасно його розпізнавши, можна допомогти дитині знайти себе та реалізуватися у повній мірі”.

Відділ активної підтримки безробітних ТМРЦЗ
 І.Лісовська,