Студенти психолого-педагогічного відділення взяли участь у роботі круглого столу із соціального підприємництва

Студенти психолого-педагогічного відділення
взяли участь у роботі круглого столу
 із соціального підприємництва

26 жовтня 2017 року студенти-психологи та викладачі кафедри практичної психології взяли участь у роботі круглого столу, де мали можливість познайомитись із учасниками Програми проектів соціального підприємництва. Поділитися своїми ідеями зібралися учасники з Тернополя, Львова та Києва. Вони розповідали, які існують соціальні проблеми у їхньому регіоні, та як їх можна вирішувати за допомогою соціального підприємництва. Це проблеми, які стосуються освіти, культури, ІТ та маркетингу.

Всі учасники сповнені ентузіазму, готові вивчати інструменти створення та успішного функціонування соціального підприємництва за Програмою в Тернополі.  Це перша зустріч, а сама Акселераційна Програма соціального підприємництва, відбудеться в Тернополі 6-8 листопада.

Студентка ІІІ курсу психолого-педагогічного відділення Сендецька Тетяна представила власний стартап-проект, який отримав схвалення серед менторів Української Соціальної академії (м.Київ) та можливість безкоштовного навчання в рамках цієї програми.

Бажаємо Тетяні цікавого навчанні та успіхів у реалізації проекту!

Доцент кафедри практичної психології

Андрійчук І.П.