В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели круглий стіл «Феномен «вимагаючої» поведінки в українському суспільстві»

В ТНПУ ім.В.Гнатюка провели

круглий стіл

«Феномен «вимагаючої» поведінки

в українському суспільстві»

30.10.2017 року в рамках навчального курсу «Соціологія» кафедрою філософії та економічної теорії був проведений круглий стіл на тему: «Феномен «вимагаючої» поведінки в українському суспільстві». У заході взяли участь студенти третього курсу факультету іноземних мов.

Учасники круглого столу обговорили питання щодо природи «вимагаючої» поведінки та її різновидів в соціокультурних реаліях України. У ході конструктивної дискусії дійшли до згоди, що поширення такого роду соціальних патологій як  соціальний паразитизм, споживацтво та утриманство і перетворення їх у спосіб життя частини людей, обумовлено процесами маргіналізації українського суспільства.

Петришин Г.Р.