ЗМІ про нас. В ТНПУ ім.В.Гнатюка проходить регіональний cемінар «Україна-НАТО: формула безпеки» (ВІДЕО)

ЗМІ про нас

В ТНПУ ім.В.Гнатюка проходить

регіональний cемінар

"Україна-НАТО: формула безпеки"

Сьогодні в ТНПУ ім.В.Гнатюка  проходить регіональний cемінар "Україна-НАТО: формула безпеки" за участю народних депутатів України, представників вишів України, громадських організацій, аналітичних інституцій, центрів соціологічних досліджень тощо. Метою Семінару є проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, спрямованої на підвищення рівня обізнаності громадян України щодо політики та діяльності НАТО, ролі НАТО у зміцненні міжнародної стабільності і безпеки, основних засад взаємодії України з НАТО, стану та перспектив такого співробітництва.

Пропонуємо вам переглянути відеозаписи вибраних доповідей:

відео 1   Слово має проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Б.Б.Буяк;

виступає голова Тернопільської ОДА, випускник історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  Степан Барна;

виступає народний депутат, випускник фізико-математичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка  Олег Барна;

виступає  народний депутат Тарас Юрик;

відео 2  виступає голова Постійної делегації України у Парламентській Асамблеї НАТО Ірина Фріз

відео 3  Виступає професор кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ Микола Лазарович та інші