Жіноча команда ТНПУ ім.В.Гнатюка "Педуніверситет-Енерго" здобула ще одну перемогу!

Жіноча команда ТНПУ ім.В.Гнатюка

"Педуніверситет-Енерго"

здобула ще одну перемогу!

Як ми повідомляли, у першому поєдинку чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд наша команда - чемпіон України  "Педуніверситет-Енерго" з рахунком 38:25 отримала перемогу над командою Сумського державного університету.

За інформацією заступника декана  факультету фізичного виховання Ярослава Богдановича Боднара, в суботньому повторному матчі чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд вищої ліги тернопільський "Педуніверситет-Енерго" здобув перемогу з рахунком 39:25 над командою Сумського державного університету. Чимала заслуга в цьому граючого тренера команди, асистента кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання Ольги Петрівної Сухецької.