В ТНПУ ім.В.Гнатюка презентували книгу,   присвячену світлій пам'яті   видатного вченого та педагога

В ТНПУ ім.В.Гнатюка презентували книгу,

присвячену світлій пам'яті

видатного вченого та педагога

До 85-ї річниці з дня народження Михайла Миколайовича Фіцули за  ініціативою та сприяння кафедри педагогіки та менеджменту освіти Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка  побачила світ книга, присвячена світлій пам'яті видатного вченого та педагога.

3 листопада 2017 року, напередодні роковин М.М.Фіцули, у колі його родини та колег було урочисто презентовано цю  книгу. Вона містить спогади родичів, колег, співробітників; автобіографічні нариси та фотогалерею. Більшість матеріалів публікуються вперше.

Книга буде цікавою для широкого загалу читачів.

Батькові, учителю, другу... Книга спогадів до 85 річниці з дня народження М.М.Фіцули /Упорядник С.Вихор. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2017. – 128 с.