ЗМІ про нас Студенти педагогічного університету   проходять практику   у кримінально-виконавчій інспекції

ЗМІ про нас

Студенти педагогічного університету

проходять практику

у кримінально-виконавчій інспекції

Тернопільському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції проходять практику студенти 4-го курсу Тернопільського Національного педагогічного університету за напрямом підготовки «Соціальна робота».

Практична підготовка студентів спеціальності «Соціальна робота» є важливим етапом підготовки студентів до майбутньої професійної діяльності. Вона з’єднує теоретичне навчання в університеті з практичною діяльністю в соціальних службах, допомагає набути певного професійного досвіду.

Студентам на практиці показано одну із ланок співпраці, а саме: кримінально-виконавчої інспекції та Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Досвід, який отримують під час практики студенти є безцінним для їх професійного росту в подальшому.

Наталія Кава,
заступник начальника Тернопільського міжрайонного відділу КВІ