ЗМІ про нас. Педагогічний обрав ректора (ВІДЕО)

ЗМІ про нас

Педагогічний обрав ректора

Вперше за останніх майже 30 років Тернопільський національний педагогічний університет отримав нового керівника. Єдиним кандидатом на посаду ректора був проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Богдан Буяк. Тому вся інтрига виборчого процесу полягала хіба у тому, чи одноголосно його оберуть.

Голосування тривало 6 годин. Свої голоси мали віддати близько 650 викладачів та студентів. Чверть виборців свій обов’язок виконали ще в першу годину. Самих же студентів, які мають право голосувати за ректора, обирали ще “грандіозніше” – за майже сотню представників голосували кілька тисяч тих, хто тут навчається.

Рішення про участь у виборах прийняв в останній день подачі документів, каже Богдан Буяк. Вибору не залишили колеги, адже практично всі структурні підрозділи університету підтримали його кандидатуру, а одинадцять років роботи на посаді проректора зобов’язують брати на себе відповідальність за навчальний заклад.

“За” Богдана Буяка свої голоси віддали 564 виборці з 614, які взяли участь в голосуванні. 33 людини висловились “проти”, 17 бюлетенів зіпсували.

З 1990-го року навчальний заклад очолював Володимир Кравець. Він перемагав на виборах п’ять разів поспіль. Цього року свою кандидатуру не подавав.

– До того, як мене вперше обрали, я понад півроку виконував обов’язки ректора. В мене цикл замкнувся: з виконуючого обов’язки, 29 років, і знов на виконуючого обов’язки. Проте, основною для мене завжди була викладацька діяльність, нею і продовжую займатись, бо ще можу щось передати, – розповідає Володимир Кравець.

mediator.te.ua