На факультеті філології і журналістики провели Лінгвістичний КВК

На факультеті філології і журналістики

провели Лінгвістичний КВК

У рамках Тижня кафедри загального мовознавства і слов’янських мов  канд. філол. наук, доцент Бабій Ірина Михайлівна організувала  словотвірний  КВК,  у якому взяли участь студенти ІІ курсу факультету філології і журналістики.

Виступи учасників оцінювало журі у такому складі: декан факультету, доктор філологічних наук, професор Вільчинська Тетяна Пилипівна,  заступник декана з навчальної роботи, кандидат наук із соціальних комунікацій Синоруб Галина Петрівна та заступник декана з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Свистун Ніна Олександрівна, студенти факультету Мудрієвський Олександр (Жур-4) та Кирилів Роман (Жур-3).

Учасники приємно здивували своїм почуттям гумору і силою розуму. Вони довели, що студентське життя – це не тільки навчання, а й цікаве і творче дозвілля.  Кожна з команд взаємно доповнювала одна одну, тому перемогла дружба.

Студентка групи УФ-21
Марія Синичка