Паралельне навчання у Польщі для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

Паралельне навчання у Польщі

для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

Здобуваючи базову освіту в ТНПУ ім.В.Гнатюка, студенти університету мають можливість паралельно навчатися у Вищій лінгвістичній школі (WSL) м.Ченстохова (Республіка Польща) за програмою «Подвійний диплом» та за  Семестровою програмою академічної мобільності в Академії імені Яна Длугоша (AJD) в Ченстохові (Республіка Польща).

Навчання наших студентів у WSL відбувається у форматі Зимової та Літньої шкіл, які проводяться під час канікул і тривають 7-10 днів, завершується захистом випускної роботи. Після закінчення студенти отримують дипломи державного зразка Польщі та, за бажанням, його англомовний еквівалент. Рік навчання за цією Програмою вартує 300 Євро. Оскільки Програма «Подвійний диплом» триває вже чотири роки поспіль, то дипломи бакалавра та магістра Вищої лінгвістичної школи за спеціальностями англійська мова в бізнесі, німецька мова в бізнесі, соціальна робота, початкова і дошкільна освіта отримали близько ста наших студентів. Є випускники, які працевлаштувалися за спеціальністю в Польщі.

А навчання в AJD проходить протягом семестру з отриманням довідки академічної успішності й перезарахування вивчених предметів. За семестрове навчання в Академії студенти не сплачують нічого.

Зараз відбувається черговий набір учасників на навчання в Польщі. Тому тим студентам ТНПУ ім. В. Гнатюка, які хочуть навчатися у WSL в 2017/2018 навчальному році за Програмою «Подвійний диплом»,  потрібно до 15 листопада 2017 р. зайти у відділ міжнародних зв’язків з копією закордонного паспорта.

А студенти усіх факультетів, які хочуть навчатися за Семестровою Програмою академічної мобільності в Академії імені Яна Длугоша (AJD) повинні до 25 листопада 2017 р. заповнити Анкету на сайті університету.

Відділ міжнародних зв'язків