До Міжнародного дня проти фашизму,   расизму і антисемітизму   студенти-історики організували   перегляд фільму з обговоренням

До Міжнародного дня проти фашизму,

расизму і антисемітизму

студенти-історики організували

перегляд фільму з обговоренням

8 листопада 2017 року, у стінах історичного факультету,  за ініціативи активних і творчих студентів було організовано перегляд фільму "Хлопчик у смугастій піжамі".

Перегляд цієї кінострічки справив велике враження на майбутніх істориків. Події відбуваються у період Другої світової війни і показані очима невинного хлопчика Бруно -  восьмирічного сина коменданта концентраційного табору. Після переїзду він випадково знайомиться із єврейським хлопчиком Шмуелем, що живе з іншого боку огорожі табору, і вони стають друзями. Бруно вважає, що Шмуелю дуже пощастило, бо він має дуже цікаве життя. Коли родина Бруно знову переїжджає, він вирішує попрощатися зі Шмуелем, робить підкоп і заходить на територію табора. Шмуель дає йому смугастий одяг і вони вирушають до бараків на пошуки батька Шмуеля, після чого їх відправляють до газової камери, у якій вони  разом гинуть.

Трагічні події фільму не залишили байдужими жодного глядача. Сподіваємося, спільні кіноперегляди стануть на факультеті традиційними, адже   переживання подій, що на екрані та наступне обговорення мають не лише великий просвітницький, пізнавальний потенціал, а й сприяють згуртуванню студентів, формують активну життєву позицію, спонукають до дій.

Студентка історичного факультету
 Павицька Анастасія