Обговорення п’єси «Слава героям» Павла Ар’є  студентами-філологами ТНПУ ім.В.Гнатюка

Обговорення п’єси «Слава героям» Павла Ар’є

студентами-філологами ТНПУ ім.В.Гнатюка

Щоб відчути справжню силу театрального дійства, недостатньо прийти на виставу та отримати задоволення від гри акторів, адже після п’єси залишається море емоцій та недоказаних слів, якими хочеться поділитися. Ніхто інший тебе не зрозуміє так, як товариство філологів-критиків, справжніх поціновувачів театрального мистецтва.

Ось чому обговорення п’єси «Слава героям» Павла Ар’є та інших його творів із звичайної пари перетворилося в інтелектуальне зібрання рівноправних колег, атмосфера була такою невимушеною, що кожен зі щирими емоціями висловлював свої думки та погляди. Бесіда не обмежувалась запитаннями викладачів до студентів, а молодь сама цікавилась думками своїх наставників і навіть дискутувала.

Захід був настільки захоплюючим і продуктивним, що учасники обговорення втратили відчуття часу, непомітно минула пара, а закінчувати бесіду нікому не хотілося. Безперечно, подібні заходи є корисними та надзвичайно цікавими, адже розвивають не тільки мистецьке чуття, а й формують власну думку і погляд.

Студентка факультету філології і журналістики
групи УФ-41
Оксана Остапчук