Молоді дослідники факультету філології і журналістики на науковій конференції  до 145-річчя від дня народження Богдана Лепкого

Молоді дослідники факультету філології і журналістики

на науковій конференції

до 145-річчя від дня народження Богдана Лепкого

31 жовтня 2017 р. відбулася наукова студентська конференція «Богдан Лепкий у полікультурному дискурсі Європи та Америки».

Богдан Лепкий – одна з вершинних постатей в історії української літератури, науки  і культури.

На студентській конференції були представлені доповіді, присвячені багатогранній творчості Богдана Лепкого. Зацікавлення у слухачів викликали виступи Козінчук Ірини (група УФ-41) «Компаративний аналіз повісті Б. Лепкого «Казка мойого життя» (науковий керівник – к.ф.н., доц.Скуратко Т.М.), Чайківської Вероніки (група УФа-32) «Фольклор як органічна частина оповідань Богдана Лепкого» (науковий керівник – к.ф.н., доц.Ткачук О.М.), Шами Тетяни (група УФа-32) «Осінні мотиви у поезії Богдана Лепкого» (науковий керівник – к.ф.н., доц. Ткачук О.М.), Полиняк Марії (група УФ-21) «Поетична шевченкіана Богдана Лепкого» (науковий керівник – к.ф.н., доц.Вашків Л.П.), Нестерович Юліани (група УФ-21) «Богдан Лепкий як поет «української осені» (науковий керівник – к.ф.н., доц.Вашків Л. П.), Батлюк Олесі (група УФ-41) «Фразеологізми у романі «Батурин» Б.Лепкого» (науковий керівник – к.ф.н., доц. Скуратко Т. М.), Люльки Марії (група мУМ-2) «Форми контролю знань студентів (на прикладі творчості Б. Лепкого)» (науковий керівник – к.ф.н., доц.Царик Л. І.) та багато інших.

У роботі конференції взяли участь студенти сусіднього факультету – іноземних мов. З-поміж виголошених доповідей відзначено такі: «Життя Богдана Лепкого в Німеччині та переклади його творів німецькою мовою» (Шамбель Надія, студентка факультету іноземних мов, групи ФН-41, науковий керівник – к. ф.н., доц.Чуловський Б.С.), «Літературно-естетичні погляди Богдана Лепкого» (Слободян Назарій, студент факультету іноземних мов, групи ФН-41, науковий керівник – к.ф.н., доц. Чуловський Б.С.).

Позитивна атмосфера під час конференції сприяла активному обговоренню творчого внеску Богдана Лепкого у скарбницю української та зарубіжної літератур. Організатори конференції констатували як зростання інтересу студентів до творчості письменника-ювіляра, так і їхнє прагнення до подальших наукових звершень.

Студентка факультету філології і журналістики
групи УФа-32
Яремчук Марія