Для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка   організували  настановчу конференцію   з питань організації літньої педагогічної практики в дитячих оздоровчих закладах

Для студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

організували  настановчу конференцію

з питань організації літньої педагогічної практики

в дитячих оздоровчих закладах

9 листопада 2017 року в актовій залі університету відбулася настановча конференція з питань організації літньої педагогічної практики в дитячих оздоровчих закладах. В роботі конференції взяли участь студенти 2-3 курсів педагогічних спеціальностей які, відповідно до вимог навчальних планів, проходитимуть педагогічну практику влітку 2018 року.

Співорганізатори конференції – викладачі кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти, яку очолює д.п.н., професор Янкович  Олександра Іванівна.

В ході конференції студенти ознайомилися із списком ймовірних баз практики, вимогами до її підготовки,  проходження та підведення підсумків. Про свої враження та особливості дитячого оздоровлення в сезоні «Літо-2017» розповідали старшокурсники, які вже пройшли таку практику. У студентів-учасників конференції виникало чимало запитань, найпопулярніші з яких стосувалися дострокового складання підсумкового контролю, особливостей проходження медичного обстеження, зарплат, записів у трудових книжках, можливостей проходження такої практики за кордоном тощо.

Керівник виробничої практики
Каплун І.Г.,

Доцент кафедри педагогіки і методики
початкової та дошкільної освіти