Зустріч з батьками першокурсників хіміко-біологічного факультету (ФОТО)

Зустріч з батьками першокурсників

хіміко-біологічного факультету

Вже традиційно у другу неділю листопада на хіміко-біологічному факультеті відбулися батьківські збори студентів першого курсу. На зустріч з батьками першокурсників, яка проходила в ауд. 178, прийшли декан факультету проф.Н.М.Дробик, куратори академічних груп: доц.Крижановська М.А.(БП-11), викл.Мацюк О.Б (БП-13) і викл.Тулайдан Г.М. (ХП-12).

На збори завітали завідувачі кафедр факультету: проф.Пида С.В., проф. Грубінко В.В. та проф.Грищук Б.Д., а також викладачі, які читають дисципліни на першому курсі, – проф.Москалюк М.М., доц.Барановський В.С., викл.Герц Н.В., викл.Голіней Г.М.

Декан факультету розповіла про особливості адаптації студентів першого курсу до навчання в університеті, а також проаналізувала результати анкетування першокурсників щодо цього питання. Проф. Дробик Н.М. звернула особливу увагу на складності, які виникають у цьогорічних студентів-першокурсників при адаптації від шкільного до вузівського процесів навчання.

Також батьківські збори відвідала лікар Зайло А.Ю., яка зупинилась на питанні реформування сучасної медицини та впливі реформ на ефективність надання медичної допомоги студентам; звернула увагу на найпоширеніші захворювання та можливі шляхи їх запобігання.

Згодом батьки мали змогу поспілкуватись з кураторами груп та викладачами. Вони ознайомилися з успішністю своїх дітей-першокурсників за результатами атестації та отримали відповіді на усі запитання, які їх цікавили.

Зустріч завершилася святковим концертом, який підготували першокурсники. Студенти присвятили вірші та пісні батькам, викладачам, факультету, а також продемонстрували свої таланти та вміння у танцях, цікавих сценках і піснях про студентські будні в університеті.

Куратор групи БП-13

Мацюк О.Б.,