Wieczór polski z konkursami i Polonezem

Poloneza czas zacząć!

Adam Bernard Mickiewicz

ТНПУ ім.В.Гнатюка давно підтримує добрі стосунки з Польщею. 11 листопада Польща святкувала 99-ту річницю відновлення незалежності. З цієї нагоди в Тернополі  відбулася «Полонезна вечірка», яку організували Centrum języka i kultury polskiej «MojaPolska» та
Polish Students' Association Ternopil State Medical University

Долучилися до святкування і представники географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету, а саме доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін Лісова Н.О., викладач кафедри географії України і туризму – Рудакевич І.Р., студенти групи Е-33 – Третяк Максим та Кріль Сергій.

Вечір розпочався спільним виконанням гімну Польщі. Далі відбувалася низка захоплюючих пізнавальних заходів. Зокрема, вікторина на знання історії, культури та географії Польщі, конкурс на правильне читання складних польських слів та швидке мовлення скоромовок.

Цікавим моментом було інсценування за участю представників географічного факультету польськомовної легенди про дракона, який жив у печері біля підніжжя Вавельського пагорба у Кракові .

По завершенню конкурсів відбулася лотерея у якій Кріль Сергій виграв подарунковий сертифікат на відвідування занять з польської мови.

Приємним моментом вечора було виконання студентами з Польщі, що навчаються у Тернопільському державному медичному університеті, пісні про любов до своєї батьківщини.

Головною подією вечірки був майстер-клас із польського танцю полонез, у якому взяли участь усі охочі.

Загалом, вечір запам´ятався теплою, дружньою атмосферою між двома націями. Вечірки такого типу - це прекрасна нагода навчитися чомусь новому та краще зрозуміти специфіку сусідньої країни.

Доцент кафедри геоекології
та методики викладання екологічних дисциплін
Лісова Н.О.