Майстерня кластерів-семінар у рамках «Філологічного Олімпу» на факультеті філології і журналістики (ФОТО)

Майстерня кластерів-семінар

у рамках «Філологічного Олімпу»

на факультеті філології і журналістики

На факультеті філології та журналістики відбулася зустріч студентів із вчителями-методистами Тернопільської області – Міляновською Н.Р., Гончарик О.Я., Коник Н.В., Кольбою Г.Я, Гавриляк Ю.В. Програма зустрічі була насиченою, педагоги представили свої методичні напрацювання, висвітлили найактуальніші проблеми сучасної школи та шляхи їх вирішення. Студенти захоплено слухали та ставили запитання. Зустріч пройшла у форматі діалогу вже не вчителя і учня, а колег з колегами. Атмосфера зустрічі була дружньою.

Вчитель Бучацької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Кольба Галина Ярославівна провела для майбутніх словесників майстер-клас. Такі зустрічі є вкрай необхідними для формування практичних навичок учителів-початківців.

Студентка факультету філології і журналістики
групи УФа-43
Небельська Наталія