Сьогодні - Міжнародний день студента!

Вітаємо усіх, хто наполегливо здобуває знання, хто зараз гордо носить ім'я студента, а також усіх, хто зберіг в серці студентський запал і ентузіазм!

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка - наполегливі та ініціативні, успішні та життєрадісні!
Вони завжди активні в науковій, навчальній, громадській діядльності, благодійності, в спорті. Щороку вони заслужено здобувають нагороди, але навчаються, досліджують, тренуються, допомагають не заради відзнак.  Студентське життя - це натхнення і драйв, це шалений темп і насиченість подіями!

В Міжнародний день студента щиро бажаємо  усім щастя і наснаги!
Будьте завжди сміливими, веселими і енергійними! Пам'ятайте, що ви - еліта, майбутнє суспільства! Вповні використовуйте всі неймовірні шанси студентської юності, і нехай вам підкорюються нові і нові вершини!